Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Şartlar & Koşullar

Elektronik Sigara Dünyası adı ile uzun yıllardan beri hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sadece ülkemizde değil; bunun yanı sıra dünya çapında da en fazla kullanılan elektronik sigara markaları içerisinde bulunan Joyetech markasına ait ürünleri satmaktayız. Tabi güvenli ve sağlıklı bir sanal alışverişin gerçekleşebilmesi için de sizler belirli şartlar ve koşullar sunduk. Sunduğumuz şartları ve koşulları bu alandan okuduktan sonra alışverişlerinizi yapınız. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda daha özenli bir hizmeti elde edebilmek için bu şartları okuyarak kabul etmeniz bizim için de, sizin için de büyük önem arz etmektedir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz şartları okuduktan sonra alışveriş sepetinizi doldurarak kanunlara uygun yapılan gizlilik koşulları dahilinde ve sizi zorda bırakmayacak teslimat bilgileri ile alışverişinizi güvenilir sitemizden yapabilirsiniz.
elektronikasigara.com Sitesinin Sizler için Belirlemiş Olduğu Şartlar ve Koşullar
Bizler elektronik sigara satışı yapan ve Joyetech markasına ait tütünsüz sigaraları satan bir siteyiz. Ürünlerimiz tütünlü sigaraların aksine daha çok hassasiyet gerektiren ürünlerdir. Bunu çok iyi bildiğimizden dolayı sizlere 7 günlük garanti süresi sunmaktayız.
elektronikasigara.com sitemiz tarafından sunulan 7 günlük garanti sürecinde almış olduğunuz elektronik sigaraya herhangi bir zarar gelirse ya da daha kutusundan çıkarır çıkarmaz bir aksilik oluşursa bize müşteri destek hattımızdan ulaşarak Fatura No söylemeniz takdirde gereken yardımı ve hizmeti size tıpkı ilk aldığınız zamanki gibi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
elektronikasigara.com elektronik sigara satış sitemiz tarafından verilen 7 günlük garanti süresi kapsamına sizin yere düşürüp kırdığınız veya sizden kaynaklanan sorunlar dahil değildir. Müşteri hizmetlerimize hata bildirimi yaparken lütfen bu maddeyi göz ardı etmemeye dikkat gösterin.
Sizler sitemizden aldığınız herhangi bir ürünü iade etmek istediğinizde bir dilekçe yazarak iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Yasası çerçevesinde gerçekleşen müşteri hakları kapsamında size iade etme şansını sunmaktayız.
Sitemiz sizin geri iadesini yaptığınız ürünü incelemeye alır. Bizim ise 1 haftalık inceleme süremiz bulunmaktadır. Ürüne herhangi bir zarar gelmemişse veya başka sebeplerden dolayı bir sorun yoksa size paranız aynen iade edilir. Üründe bir hasar meydana gelmişse dilekçenize 7 gün içinde cevap verilerek para iadesi yapılamaz.

Back to Top